Tema: Vaga
Pogledaj jedan post
Old 29.01.2013., 12:40   #1845
Trebam pomoć oko muške vage

Naime, upoznala sam ga na staru godinu, iskre su frcale od prvog pogleda, malo razgovor, dodali se na fejs i onda zatisje do proslog tjedna.. Ja sam se njemu javila jer mi je tu vecer bilo bas izrazito dosadno i pocele neke spike zezancija, i drugi dan smo otisli na kavu.. U sub me pozvao van, cijelu vecer su tu bila neka nabrijavanja, dodiri, ples.. I u trenutku kad me trebao poljubit se odmaknuo i tiho reko "moram ti nesto rec".. Naravno meni mrak na oci, ajde reci, ima cur s kojom se nalazi, ali nije u vezi.. I reko je da hoce s njom rascistit sve prije nego zapocne nesto samnom.. Ok, ruku na srce to se rijetko cuje od muskarca, onda prica dalje, da smo se upoznali dva dana ranije to bi bilo to.. Opet, ok idemo dalje.. Nastavimo se zezat, izlazak zavrsi s pusom u obraz, s tim da je on bio lud cijelu noc kolko me htio, ali se kontroliro..

U nedelju ujutro sam mu poslala poruku, posto je on ipak zvao van, na koju nije odgovorio do jucer navecer.. Da bi (glupi facebook) njegova doticna njega u nedelju tagala na slici.. Onda si opet mislim, da je htio rascistit to s njom kaj nebi vec, ali necu forsat.. Dopisivali smo se i to je jucer ostalo na tome..

Sad kad sam Bibliju napisala, mene zanima dal se oko muskih vaga treba trudit? S obzirom na ovakvu situaciju, dali bi se ja trebala "borit" za njega, trudit se, pozvat ga nekam.. Ili bi trebala jednostavno dic ruke?

Zapravo kak uopce dobit vagu? Ne mislim sad na spletke i igrice, nego ono, kakvo ponašanje vagama paše - a, kakvo ne..
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom