Pogledaj jedan post
Old 30.06.2009., 20:07   #99
Ajd da ja napisem posto sam u nekom poludepresivnom raspolozenju i umjesto da ucim za prijemni ionak visim tu :S
Ugl otkud pocet. Mislim da nitko tko je u srednjoj ili mozda cak i radi nema neogranicenu kolicinu para da bi si kupio sve sto zelis. Dakle moras se prilagodit mogucnostima
Ja nemam bas neki ogroman budzet i zapravo mi je besmisleno dat ogromne pare za nesto kada se to moze nac puno jeftine. Primjerice traperice.
Ne moras kupit one za 1000 ili vise kuna,cist ok su i one za 300(a na snizenjima i manje). Meni se dogodilo da sam zimus u inozmstvu nasla odlicne traperice za 10 eura,uzela odma dva komada i niti se razvlace,mos ih nosit ak os tjedan dana i super su )
Sto se tice majci ako mi se neka bas jako svida kupim si ju odmah,ali najcesce pricekam snizenja i onda si odma uzmem jos nesta jer sam ustedila para )
Imam mladu seku i moram primjetit da se dosta ugleda na mene. Naravno neke stvari nisu za nju ali recimo uzme moju neku obicnu majicu kupljenu za nesto malo para i onda ju kombinira sa starkama i raznim maramama(ima i palestinki ili uzme neku moju).
Sto se tice cipele skuzila sam da se u dajhmanu u avenue mallu moze nac odlicnih stvari za malo para. Kako je netko vec gore spomenuo starke za manje od 100 kuna,sandale za 150 kuna ) I super su,tako da ih mozes bez problema nosit cijelu sezonu.
Prije par mjeseci sam si uzela prekrasnu crnu torbu i nju furam uz sve zivo pogotovo kad je malo hladnije jer onda imam i crnu jaknu. Dakle crna jakna,crna torba i ostalo kako me pukne )
Ne mogu ja rec da mi se uvijek da spremat,nekad nebi iz trenirke izasla ali onda kad se sredim je stvarno dobar osjecaj )
E da i jos jedna sitnica koju ja seki pokusavam stalno utuvit u glavu. Kupuj jaknu,torbu i patike i tako tu jednobojne ili makar u istoj nijansi. I ja to uvijek uzmem crno. A onda mogu i zutu i ljubicastu majicu,ili crnu pa maramu. Milijun kombinacija )
Eto odoh sada nazad ucit )
Da imam malo vise vremena i poslikala bi kombinacija al obzirom da je prijemni skoro bolje da se bacim na to )
Jinx2107 is offline  
Odgovori s citatom