Pogledaj jedan post
Old 18.01.2017., 22:18   #1384
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
o kome ti to? o nekim ljudima iz ttvoje okoline koji nemaju razumjevanja za tvoju anksioznost, a u isto vrijeme sudiš i upireš prstom u isto nesretnike koji su potonuli u alkohol, ovisnost, i slično. i isto kao i ti, nemogu to samo odlučiti, neću piti (neću biti tjeskobna) već im netko mora pomoći(ili sami radom na sebi )da shvate zašto piju, što je njima to prouzrokovalo, i kako da nauče nova ponašanja, zdravija. i baš ti sudiš druge jadnike jer tebe isto neko sudi. ljudi su stvarno nesvjesni.
O čemu ti pričaš?
Kakvo razumjevanje okoline za moju anksioznost? Ja sam to odavno riješila i nikada nisam tražila potporu u drugim ljudima, imam svoju predivnu obitelj koja mi je uvijek u životu bila potpora i ja njima kad god zatreba.
Ako ne kužiš o čemu sam pisala, onda bolje nemoj komentirati, jer ni sama ne kužiš da ove postove čitaju tisuće ljudi (pogotovo mladih) koji su možda krenuli putem alkoholizma, a sudeći po tebi i nekima ovdje ispada da je normalnije tražiti spas u alkoholu, nego se obratiti stručnjaku.

Očito je bolje ne pisati na ovoj temi, jer nekim ljudima se ne može objasniti glavna poanta, očito im treba crtati. Ali nema smisla, zamarati se.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom