Tema: Ovrhe
Pogledaj jedan post
Old 23.03.2017., 21:17   #4764
bok ekipa,evo mene blokiranog po drugi puta,kriv sam djelomicno..prijatelj nagovorio mene i 15 nas ostalih od kojih ja poznajem jednog decka da potpisemo ugovore za mobitele u vipu,ko fol dobit ce popuste..neka ne brineme sve ide preko njjegvog trajnog naloga..za 3 mjeseca poceli racuni mi dolazit a i svima nama ostalima..skupili smo se medusobno svi i prijavili dorhu postupak..pocelo sudenje..eh sad ja sam osuden da moram platiti kaznu dok moj frend nije morao platti( za druge ne znam kak su zavrsili)
Platio sam 11 tisuca kn,6 tisuca tarifa a 5 troskovi,da bi sad opet nakon 8 mjeseci dosla i 2 tarifa na naplatu a nisam ni znao za nju,mislio sam da je to sve sto sam imao..umjesto da objedine sve oni razdvoje i maximalno povecaju mi troskove....eh sad PITANJE MOJE ZA VAS JE: imam dokumentaciju od kolege gdje je osloboden,dali mogu slat pricu i papire i ponovno se zaliti na neki sud?
Kako je moguce da sud za isti slucaj odluci da sam ja kriv a on osloboden? Naime mene poslali na sudenje u Opatiju a njega u Sisak..( iz zg smo)..
Kaze zena u fini da vidi u sustavu da je nepravomocna odluka jos uvijek... sudenje je bilo 2014 te...
Ukoliko netko moze pomoc sa pravnim savjetom bio bi zahvalan...i placam pivu ako ste u blizini
Hvala
Konttogan09 is offline  
Odgovori s citatom