Pogledaj jedan post
Old 17.02.2010., 14:03   #76
Angry T-com naplata racuna/prijevare

pokusat cu sto kraje je moguce opisati probleme koje mi bez ikakvih odgovora i dalje uzrokuje T-com..

e ovako..

11.1.2010.g. predan je zahtjev za preseljenje broja i interneta na novu adresu...
20.1.2010.g. preko 'veze' dolazi kolega na spajanje (inace cekanje do 27.1.)..
koristim max tv, flat i super 60 tarifu...
slucajnim klikanjem po max tv-u kuzim da imam HBO i Plus Paket, zbunjena idem po uredaju provjeriti o cemu se radi, kada ono sok - pretplata na doticne pakete 6mje..
wtf???
zovem sluzbu za korisnike, veli tip ''da, HBO i Plus paket pretplata 6 mjeseci, naknada 0kn, datum 11.1.2010.g.''..
slusam i ne vjerujem, govorim mu da nisam nikakve pakete ukljucivala, te da toga datuma je podnesen zahtjev za preseljenje..kaze tip posto pise 0kn, nece biti naplate..rekoh ok, ali opet mi bilo sumljivo..t-com daje nesto besplatno - nemoguce..rekoh idem ja poslati mail udruzi potrosaca za svaki slucaj..

novi sok dolazi sa racunima..da ne spominjem da su OPET poslali racune na krivu adresu..
preseljenje naplatili 161.54kn + PDV, a sve ostalo (ko da nisam ni bila bez prikljucaka 9 dana) punu cijenu i naravno naplata HBO i Plus paketa...
jos mi kao slag na kraju racuna napisu: ''HBO programski paket vam je aktiviran. Zahvaljujemo na iskazanom povjerenju.''

pa da poludis..pisem zalbu (ravno deseti put!) te im u zalbi navodim i odg udruge zastite potrosaca..

odg od udruge glasi ovako:
''Poštovana gospođo R.....

ako niste tražili pretplatu na HBO , a to ste od HT-a dobili onda je to promidžbeni dar davatelja usluge prema članku 54 Zakona o zaštiti potrošača.
Nismo upućeni iz kojeg razloga Vam HT naplaćuje uslugu koju ne daje pa bi svakako trebalo napisati prigovor davatelju usluge. Moraju Vam odgovoriti za 15 dana. Ukoliko ne dobijete odgvoor prijavite ih državnim inspektorima, pa Povjerenstvu za reklamacije potrošača HT-a
Kasnije se možete požaliti i HAKOMU kao i inspekciji telekomunikacijama.
''


da stvar bude jos gora, dobila sam racun na firmu za telefon koji je iskljucen od 1.10.2009.g. za 12mj u iznosu od 299.00kn..

ali ni to nije sve..
racune salju ne neke adrese samo njima poznate, sa zakasnjenjem (racun treba platit do 21.og u mj, a racun dolazi 23.g), naplacuju kamate..
na tu zalbu odgovaraju da mi se +club bodovi ne mogu racunati...wtf????

di je tome kraj???...
cvrsto sam odlucila da ovo mora stati...i prije nego odem odvjetniku i inspekciji, zelim biti sigurna da imam slucaj..
para nemam da njima punim budet, a na kraju krajeva, zar nije krivicno djelo naplacivati usluge koje nisu pruzene????

pomoc...
bigiporec is offline  
Odgovori s citatom