Pogledaj jedan post
Old 07.07.2011., 08:57   #90
Ja već danima pregovaram s bankom. Obećano mi je spustiti ktu za 25% (od direkt.podružnice), na godinu dana, pošto sam bila uzoran klijent godinama. Odem juče u banku, isposuđivala novac da platim zaostatke, kad tamo me dočeka bankarica i kaže da su mi odobrili poček, te da plaćam godinu dana "samo kamate", kažem ok, ali što se događa dalje, glavnica ostaje i opet na istu glavnicu plaćam iste kamate 2 x u istom omjeru , što znaći u roku 2 godine skoro 10000 E kta,da bi se na kraju 2 godine glavnica smanila za 2000 chf. Nema nikakvog preračunavanja kamata. To je stvarno gore lihvarenje od bilo kakvih kamatara s ceste. Odbila sam prijedlog za poček, oni to tako zovu. Svaka promjena s bankom košta odvratno puno, način na koji nas deru je borba sa zvjerima, kao pojedinac nije moguće postiči ništa što bi moglo ličiti na fer, na primjerene kaznene bodove. Ova udruga mi je jedina nada da se nešto pametno iskemija sa ovim virtualnim švicarcima koji nam jedu naše prave novce koje krvavo zarađujemo na ovihljetnih +35.
dinas30 is offline