Pogledaj jedan post
Old 30.08.2012., 13:37   #40
Imam jedno pitanjce, ukratko:
U traženju sam posla. U jednoj sam školi dobila 10 h tjedno, u 3 dana, 40 km od kuće, zamjena za prvo polugodište. Na drugom mjestu su me zvali za 8 h i danas sam bila na razgovoru. Ukratko ću vam prepričati taj razgovor.
Ravnateljica je nekoliko puta spomenula da se radi SAMO o 8 h, koji iako su za stalno, meni ne bi nikako odgovarali, jer su tu djeca kriminalci koji pljačkaju nastavnike, i da mi ne pada napamet njoj doći plakati, i da mi raspored nikako neće odgovarati jer će mi staviti nastavu svaki dan, i još pauze između, raspored je gotov i ne može se mijenjati. Kada sam pitala da vidim raspored rekla je da ne mogu. I da će me zvati u ponedjeljak navečer pa ako budem još zainteresirana moram doći odmah u utorak ujutro.
Malo mi je falilo da puknem ili da se rasplačem. Ovo nije prvi put da mi se tako nešto dogodilo, prošli put sam pristala na igru i poslala mail da sam odustala.
Što da ja sad napravim? U onom trenutku kad kažem ODUSTAJEM više ne mogu ništa. A ja želim taj posao. Imam li ja uopće kakva prava ili se natječajima stvarno može manipulirati nečim tako jednostavnim kao što je RASPORED SATI!
Ne bih zvala nikakve inspekcije ako ne moram.
mrcinela is offline  
Odgovori s citatom