Pogledaj jedan post
Old 24.10.2017., 00:15   #720
8T8 a ja sam silom prilika radio sa rusima. Veceg smeca od ljudi u zivotu nisam vidio. Na njih treba bacit atomsku bombu i amen. A taj osoran i bahat stav koji imaju, o tome bi se knjige mogle napisat. Da ne govorim koliko su slampavi. Onaj tko je naucio na zapadno, taj nema sanse da ce ikad prismrdit icemu istocnom. A to se onda sigurno ocituje i u vojnoj industriji. Mislim, sad odjednom Pak FA ima problema. A koliko se ja sjecam, do sada nije imao nikakvih problema osim sitnica. Ili se sad ne moze okrenut glava od ocitog i logicnog, premda toga u medijima nije bilo, jer su rusi to dobro cuvali, i prodavali debilima (i na nasem forumu) maglu.
Ocito je da ce tu trebat ogromne pare utuci i da je to propali projekt. Vjerovatno su skuzili da ti avioni uopce nisu umrezeni, ili su na jednoj primitivnoj razini koja je jedno 17 svjetlosnih godina iz jednog "loseg" F35. Jer rusi para za dovrsetak nemaju, a isisavat iz Indije nece moci, jer ni ovi nisu toliko ludi. Ameri su jos jednom pokazali misice, i odvalili samarcinu Putinu.

@aeronaut...nemoj kenjat, Su27 moze kobru, a to nikad nitko nije uspio, niti ce hahahaha i to je kljucno za dobit zracnu borbu
ljudi su mutavi ako ne kuze da su ameri platili 400 mlrd svoje greske i svoju skolu + razvoj i problemi F22. To je ono sto rus nece nikad dostici. Rupa izmedju rusa i zapada je svakim danom sve veca. Ostaje im jedino propaganda...a uskoro ni to.

Ovdje je ruganje amerika vs rusija...i ne kuzim kako si nas stavio u kontekst. To bi ja mogao pitat tebe i koneva...kako idete hvalit ruse, kad smo mi mala zemlja? Nidje veze s vezom. Mi se rugamo srpskoj mitomaniji, koja je usla i u neke iz naseg naroda. Ruse vide svi kao zaostale, osim srba i nesto nasih (srba)...
Rusi isto mitomane, samo na drugim razinama...u odnosu na zapad. Svemocna vojska itd...a od cecenije do afganistana, nema gdje nisu potuceni.
falkone is offline  
Odgovori s citatom