Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 13:29   #5993
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
...
Emir prije nije imao priliku da nam pokaze da li bi nesto tajio ili ne, jer nije imao sta. Sad kad ima bogme grabi i on Ferihinim putem. ...
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
A Emir nam je i dalje izbjegava reći Ferihi istinu o Kuyi, Emire, Emire. ...
I dalje?! Nemojmo pretjerivati, koliko ima da je Emir saznao? Puna 2 dana, 3 uzimajuci u obzir i vrijeme u bolnici. Ruku na srce, nije to bas neki period izbjegavanja istine da bi ga se automatski poistovjetilo s Fer.

Mislim.. dobro je da se desilo nesto zbog cega ce Emir bolje shvatiti Fer. Nije to morala biti ovako glupava i puna rupa prica, ali sto je tu je. Da je bar scenarij oko Ruye malo smisleniji. Kako god, neki od nas pokusavaju izjednaciti Ferinu sutnju i ovu Emirovu – po meni, to nije isto... ni blizu, osim ako njegova sutnja potraje par mjeseci ili godinu i obuhvati mrezu novih lazi.

Ne branim ga, sam si je skuhao kasu, sam ce ju i pojesti... i tako mu treba!
Ali... Emir suti 2 dana, Fer je sutjela 365 dana... i sad su kao isti?! Ne bih rekla!
Emir ni sam nije siguran sto se dogadja, dok su stvari oko Fer bile kristalno jasne. Ne znam kad ce joj reci sve, sto prije to bolje, ali po iskustvu u ovoj seriji, vjerojatno ce Fer saznati od trece osobe zarad stvaranja cirkusa medju njima i tv gledanosti... kao sto je to bilo i dosad.

Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
A lampa?

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
... Da, vec se zaboravilo kako se Hande ponizavala. Uvlacila mu se u krevet dok spava, letala za njim, slagala da su spavali, pravila spletke i podmetala.

A sad Gulsum zamjera sto je ziva i sto dise kraj Koraya. :rolleyes
Oh da, zaboravilo se dosta toga kad je Hande u pitanju. Zaboravilo se da je zbog svog ega dovela u zivotnu opasnost i Emira i Koraya i Fer, ostale spacke da ne nabrajam.

Tu se spominjala neka njena promjena.. ne znam... ja jos cekam da vidim tu novu bolju Hande, iskolacim oci k'o Rizli kad je ona u kadru, al' jos ne vidim nista. Ne vidjeh jos nijedno dobro i nesebicno djelo s njene strane. Jos uvijek vidim istu staru Hande.. 'Me, myself and I'... samo u blazem izdanju, ipak ju je Korayev brak bocnuo u ego, jel'?

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
... Seher, Riza i vjencana knjizica
http://i.imgflip.com/3xrc7.gif ...
Eh ovo je bilo dobro, Seher i Rizli bez puno rijeci... 'pljuska' samo takva!

A Femir gifici?! Onaj hug u bolnici?!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline