Pogledaj jedan post
Old 18.11.2007., 16:57   #1
Kako zavesti djevojku koja ti se svidi

Promatrajući oko sebe, svoje prijatelje i poznanike, a čitajući i forum, došao sam do sljedećeg zaključka: postoje dvije vrste muškararaca, oni koji imaju uspjeha kod žena, i oni koji nemaju. Naravno, moglo bi se ići u dodatne podjele, no radi jednostavnosti zadržimo se na ovoj. Gledam svoje prijatelje i poznanike, i primjećujem da neki relativno lako mijenjaju cure, budu u vezi s jednom, uskoro je s drugom, uglavnom bez problema nađu djevojku. Dok su drugi uglavnom sami, neki su izašli iz neuspješne veze, neki osim poneke avanture u polupijanom stanju i sl. nisu ništa ni imali, neki uopće ne pokušavaju, kao uživaju u samačkom životu, a u biti je to bullshit, boje se odjeba. E sad, kad ove dvije skupine usporedim nevezano za njihov odnos sa ženama, uopće nema razlike, često u ovoj "samačkoj" skupini ima i pametnijih i zgodnijih momaka, boljih osoba, i sve, ali kad je u pitanju odnos prema ženama, znači barenje i sve ostalo - nula, ili blizu nule.

Zanimalo bi me koji su glavni razlozi za tu situaciju, zbog čega neki imaju uspjeha, a neki nemaju? Dosta toga je već rečeno, faktora koji utječu na to je puno, od samopouzdanja, šarma, novca, izgleda itd. No ako se to može malo razraditi, prije svega bih cijenio ženski doprinos ovoj temi, jer sam primjetio da na forumu ima dosta inteligentnih cura, koje znaju šta hoće i imaju šta reći o ovoj temi, nebitno jesu li trenutno u vezi ili nisu. A također bih cijenio i mišljenje iskusnih forumaša po tom pitanju, ali stvarno iskusnih, a ne nekih šta sebi umišljaju da su veliki zavodnici jer skupe vikendom neku pijanu tinejdžericu.

Dakle cure, šta tražite od frajera? Kako očekujete da vam priđe u npr. nekom noćnom klubu? Šta mislite o uletima dok ste na kavi s prijateljicom, ili na nekom javnom mjestu, autobusu, tramvaju? Pitanja su možda malo preopćenita, no volio bih da ovaj topic bude konstruktivan. Puno je momaka koji su sami, a ok su osobe, puno je i cura koje su same, razočarane zbog veza s nekim kretenima koji su jedini imali dovoljno hrabrosti da im priđu...a možda ne bi trebalo tako biti! I ne govorim o zavođenju radi neke kratkotrajne avanture i skupljanja recki, već o nečem dubljem.
Znači na nekom mjestu mi se svidi cura, kako joj prići, šta reći, kako je osvojiti, zadržati...Široka tematika, znam, no zašto ne pokušati.

Ja nažalost ne mogu dati neki veliki doprinos ovoj temi, pripadam u ovu drugu grupu! Imam 26 godina, iza sebe imam samo jednu dužu vezu, dvije i pol godine, ona je preuzela inicijativu jer ja kakav sam ne bih nikad. Zašto je puklo, nije bitno, ona je mene ostavila, no ostali smo dobri, meni je trebalo dugo vremena da prijeđem preko svega, falila mi je. No sad bih želio krenuti dalje, ali jednostavno je u meni neki strah, vidim curu koja mi se svidi ali joj ne priđem, kad i priđem uhvatim se kako nešto baljezgam pa sve ispadne bezveze...uglavnom, trema. E sad, kako to prevladati? Možda da krenemo od toga!

Malo sam se raspisao, no da vidimo šta će od svega ispasti!
robben is offline  
Odgovori s citatom