Pogledaj jedan post
Old 25.09.2005., 21:40   #13
Pozdrav,

Samo ispravak netocnih pretpostavki forumaša - nitko mi nije izbio ni kunu još iz dzepa.

S parketarom sam dogovorio 60kn po metru, a tip iz Chromosa je dosao besplatno. Parketara još nisam platio, dolazio je jedno 4x popravljati do sada.

Nakon "popravka" tipa iz Chromosa BiL, situacija se niš nije promijenila i na par mjesta se opet vide sitni mjehurici i na nekoliko mjesta kao da je lak nagrižen.
Zvao sam ponovo tog tipa, i dogovorio s njim da mi da besplatno ponovo sav materijal iz Chromosova ducana. Otisao tamo, uzeo robu, i onaj isti parketar je sve lagano pobrusio, prelakirao i opet isto sranje na parketu.

Nazvao sam ponovo tipa iz Chromosa, rekao je da će doć pogledat u utorak, i popravit ako treba...

S parketarom sam se vidio jučer, načelno sam dogovorio, pošto mi je tip rekao odmah na početku da je skeptik prema Chromodenu, da uzmem neki novi lak i da se to napravi ispočetka kako treba...

Inače, kad je tip iz Chromosa otišao, našli smo neku malu bočicu u vreći za smeće, tj. kanticu... parketar mi tvrdi da je to neka komponenta koja fali u Chromodenu, i da zato njihov lak katkad loše ispada... međutim, nažalost nije ni ta komponenta previše pomogla. Taj Chromos Boje i Lakovi mi je odmah bio sumnjiv, prvo mi je parketar rekao da je imao s njima loših iskustava u par navrata, i da su se navodno pogoršali otkad ne stavljaju u taj lak neku "skupu" komponentu.
Sve mi to nekako potvrđuje ta osoba iz Chromosa BiL koja je došla popraviti taj parket bez ikakve naknade, nekako mi je teško povjerovati da je tip iz čista mira došao to srediti... ne znam, nisam dovoljno stručan da raspravim o tome.

Nisam ništa extra love dao za sve ove radove, ali morat ću izgleda dati za novi lak.. rekao sam parketaru neka on predloži šta god želi i to ću kupiti - ali onda to mora biti savršeno... on mi preporuča Chromos iz Samobora, tj. Eurolak... pa ćemo vidjeti...

Pitao sam ga za lak Rinaldi, ili za Carver, međutim on s tima nije radio... njemu su ok Chromos iz Samobora i mislim da se zove Aproma DD Lak.

Prema vašim savjetima, vidim da bi se isplatilo to sve napraviti pri toplijem vremenu... tako da ću probati nešto dogovoriti i po tom pitanju.

h
R24 is offline  
Odgovori s citatom