Pogledaj jedan post
Old 03.05.2011., 12:10   #80
S pravne strane trebalo bi prestati biti zanimljivo. Poštom mi je stigao poziv da se temeljem Ugovora o radu vratim na posao, otišao sam do tvrtke i pristao na to.

Objašnjenje:

Damir Pilić je napisao članak u Slobodnoj Dalmaciji o tome kako je manje pismena osoba gradonačelnik, a pismenija obavlja teže fizičke poslove... Prvo, jedan od komentara koje sam dobio bio je nije te Pilić baš pohvalio i tele je pismenije od Keruma. Drugo, bio sam poslovođa u više firmi, pa i prošlo ljeto nisam odabrao posao poput toga već posao u praoni, koji mi je omogućio da popodneva mogu provoditi u društvu kćeri, a večeri čitajući Junga i ostale. I riječ škola je potekla od riječi dokolica... Treće prije nego što sam preselio na selo, bio sam angažiran u radu eko-udruga i s istima npr. pošumljavao Mosor, i to što sam prije nekoliko godina tako odlučio je bilo i iz etičkih i ekonomskih i obiteljskih razloga, a tu sam čekao posao blizu mjesta stanovanja pa s te strane ne biram...

Niti znam točno zbog čega sam otkaz dobio, niti točno što je i koga navelo da me vrati, ali sam s tim ishodom za sada zadovoljan.

Urbani seljak
__________________
UPOZORENJE: Gledanje ovog sadržaja može dovesti do povećanja kamatnih stopa na vašim stambenim kreditima!
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom