Pogledaj jedan post
Old 12.09.2008., 14:47   #12
Quote:
CroatiaChic kaže: Pogledaj post
Pariz preporucam.
Hoteli - jako skupi (dvije zvjezdice ces tesko naci ispod 30 - 40 E po osobi, ukljucuje dorucak) - a strasni su. Probaj sa privatnim smjestajem mozda? Mi smo bili smjesteni kod prijatelja, pa nisam gledala....
Ne odi zimi jer je brrrrrrr hladno i hladnoca ubije svaku zelju za razgledavanjem (a ono zahtjeva dosta setanja).
Versailles, Disney i Mont Mar (nisam sigurna kako se pise) i Sacre Cour (e j... ga, stvarno ne znam francuski, uglavnom, crkva Sv. Srca) su must. U Disney mozes vlakom, nekih pola sata voznje.
U Disney-u uzmi ''fast pass'' jer ces u protivnom provest cijeli dan cekajuci u redovima i uzivajuci u svega nekoliko voznji!!!! Zato, odi na web - page, printaj kartu, kupi ulaznicu preko neta, zaokruzi sto zelis posjetiti i via Disney.
Sto se tice ostaloga, kupi neki vodic ili trazi na netu i organizirajte se prije puta jer necete stic tamo, ima toliko toga za vidit.
Cijene - malo skupe u restoranima i kaficima (nama obrok nije nikako pao ispod 20 E po osobi, za najjednostavniji rucak)...ali zato imaju SAVRSENE ducane prehrane iz kojih ne zelis izaci....pa si tamo uzmite klopu i spremite nesto u apartmanu!

Rim - bila vise puta, ali mene nije nesto odusevio.

Sretno u izboru!

Hvala na savjetima...
Ma mozda ovo zvuci glupo, ali ne patim za restoranima tako da mi nije problem kuhati u apartmanu, ionako ima polugotove hrane koliko hoces...radje cu ostati u gradu jos jedan dan i razgledavati nego biti 5 dana i trositi na restorane....
Ja u gradove prvenstveno idem zbog kulturnih znamenitosti, muzeja, crkava, spomenika...
Meni su Barcelona i Prag bili super...sad je znači sljedeći Pariz....
Kako ste rijesili prijevoz...kako ste isli i otkud....
Gledam Ryanair iz Venezie, to mi je najblize...karte nisu skupe...povratne.,..oko 70-tak eura.
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom