Pogledaj jedan post
Old 19.03.2011., 17:15   #849
Meni je Cezar simpatičan.

Znam da izaziva vrlo podijeljenja mišljenja ali treba mu biti zahvalan što je brigu o psima podigao na višu razinu, čak i ljudi koji nisu ljubitelji pasa vole gledati njegovu emisiju i naučiti ponešto. Po meni je to pohvalno.

Mislim da ima dobrih savjeta koji svakako mogu pomoći vlasnicima manje problematičnih pasa. Npr. smirivanje prije izlaska u šetnju,fokusiranje na vlasnika,način na koji se psi upoznaju i njihova interakcija...sviđa mi se što najčešće preporučuje ignoriranje nepoželjnog ponašanja, a ne neke teže oblike kazni.Uvijek savjetuje strpljivost i dugotrajan rad i ponavljanje određenih vježbi.

Ljudi koji imaju stvarno problematične pse teško da će nešto postići gledajući samo njegove emisije. O je dobar za pokupite par savjeta ako imaš "prosječnog" psa.
Drugo je to kada on, kao čovjek za kojeg se vidi da se stvarno razumije u pse riješi neki problem za 10-15 minuta (barem tako tvrde u emisiji).
Mislim da tu nema previše montaže i muljanja,ima nešto u sebi i psi ga slušaju (milom ili silom ) i čini mi se vjeruju.

Vjerujem da hrpa problema i dalje ostane kad on ode,ne vjerujem baš da su one snimke kad on dolazi nakon par tjedna/mjeseci ili gledamo snimku koju vlasnici šalju realistične.

I uvijek me iznenadi što su sve ljudi u stanju napraviti od svog psa krivim odgojem ili nedostatkom istog
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom