Pogledaj jedan post
Old 18.04.2008., 12:43   #45
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Evo i mene s pregleda, curke. Iako sam se nadala da ću doći danas super volje nakon što vidimo spol bebulinca, nije sve prošlo tako dobro. Najvjerojatnije zbog proklete ureaplazme, ja sam se počela otvarati (16. tjedan sam, početak 17.). Dakle, moram mirovati, što mi je bila najgora noćna mora, dobila sam Sumamede, vaginalnu kremu i moram na bolovanje, najvjerovatnije do kraja. Na nalazu piše: Cerviks:1 članak uloživ za vršak prsta, SMEKŠAN, 46 mm, unutrašnje ušće u obliku slova V. E, sad, doktora muči ovo slovo V, jer klaže da je normalno slovo T, nakon njega ide Y, a V znači da sam se počela otvarati iznutra. Dobra stvar je što je dužina cerviksa ok, pa me to tješi. Jel imao netko ovakav slučaj? Jer, ja sam u komi, stvarno je sve do sada bilo u najboljem redu, i sad nešto ovako
nažalost sad nemam nalaze kod sebe ali znam da je meni na zadnjem nalazu pisalo da sam uloživa za vršak prsta ali dr mi je rekao da je sve super i da se moja trudoća konačno može voditi kao uredna. e sad, dal je to radi izgleda ušća nemam pojma, o tome mi nije ništa pisao. ali dr. kos mi je na pregledu u 18./19. tj. napisao da je ušće T oblika ali nikakvu uloživost nije spominjao. imati ću nalaze danas popodne pa ti napišem kaj točno piše jer napamet ne znam. u svakom slučaju ako ti je prepisao mirovaje onda miruj...znam da je koma, ja sam preležala 3 mjeseca i mislila sam da neće nikada proći ali ona se sjetim onih žena koje preleže cijelu trudnoću...glavno da bude sve ok s bebom.
kayah is offline  
Odgovori s citatom