Pogledaj jedan post
Old 04.11.2008., 02:27   #16
Hehehe.
Ovakav tip biciklić je davnih dana izmišljen...evo sada ga otkrivamo i mi Hrvati.

Kod nas je bilo na neckermann.hr kataloškoj prodaji nekoliko aluminijskih modela, trenutno imaju samo ovaj koji glumi motor i piše da je od 3 godine. Bio je prošle godine jedan vrlo sličan ovom Kokua (aluminijski like bike) i koštao je oko 400 kunića...možda dobe opet kada krene sezona bicikla.

Like bike je šminka europski proizvod (njemački) kao što je Bugabike šminkerski u USA. To su najskuplji bicklići te vrste, a razno raznih inačica istih ima po e-bayu već od $25.00 (recimo ovaj
košta 25 dolara što iznosi čitavih 125 Kn , pa onda od $45.00, $89.00, pa sve do Bugabike-a od $250.00. No, tako je sa svime...možeš kupiti Mercedes, a možeš i Dacia-u.

cvijetić...fora je između ostalog u tome da NEMA pedala

Crna maslino...ti si nedavno posjetila predavanje o guerrilla marketing-u ili se samouko baviš tim metodama reklamiranja? Mislim drago mi je da se netko sjetio i počeo baviti prodajom Like bike-a u Hr (mene kao kupca imate tj. moju mamu...hehe živjele bake!), ali daj brate mili....pa iz aviona se kuži da si ti glavom i bradom iz Dekašport d.o.o.-a.
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is offline  
Odgovori s citatom