Tema: AMORC
Pogledaj jedan post
Old 03.11.2004., 08:15   #58
Quote:
MMAX kaže:
Radi se o tome, to je princip koji funkcionira, svi smo se s tim borili, naročito protiv onih koji su beskrupulozno naplaćivali maglu, no i tu postoji realna mjera, budi siguran! Nebudi toliko antiprotivan, ne radi mene ili nekog drugog, već radi sebe, takav stav tebi šteti najviše!
Ti ne odustaješ od učiteljskog pristupa i gledanja s visoka.

Taj princip koji ti opisuješ je princip kapitalističkog društva.

Meni moj stav uopće ne smeta. Uglavnom šteti onima koji me čitaju jer se moraju zamisliti nad svojim djelima a to im ne odgovara pa počnu vrijeđati ili izbacivati sa foruma. Na njihovu žalost ne ide mi uloga ovčice sa robovsko-materijalnim mentalitetom koja nekritično gleda na razne udruge.

A taj stav da se stvar ne cijeni ako se ne plati je glupost. Jer, kao što rekoh, razmisli malo zašto je bitno onome koji daje da se ta stvar cijeni? Čovjek je u stanju svašta izmisliti, pa čak i takve nonsense samo da bi opravdao svoje postupke.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom