Pogledaj jedan post
Old 25.10.2010., 11:46   #65
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post
eto to...kome bi palo na pamet da ce biti premala...i to za ovako malenu dicu.
nikad mi to ne bi palo na pamet gledat.
bogme, ja sam uočila da je većina kolica zapravo malička..više nisu popularna ona čiji sjedalni dio je dubok i širok, nego ona koja za sjedalo imaju malu udubinu... quinny buzz, abc desing cobra, pa neki britax...pa i ova moja nisu velika - high trek od bebe confort..

za razliku od graco treko,.. i tako nekih koje su zbilja veća kolica..u kojima mogu sjedit djeca i pored njih može biti jedna bočica, neka igračka..i tak..

i zbilja me živcira što svi spominju da je to za dijete do 3 godine ako nikad nisam u gradu vidjela veliko dijete da u tom čudu sjedi, a stvarno sam dobro otvorila oči, skenirala svaka kolica koja bi srela

i još me užasno živcira što nijedna od tih 3u1 kolica nema onu ogradicu sa pladnjem kakva imaju skoro sva kišobran kolica. a taj pladanj služi većoj djeci koja u kolicima stalno nešto grickaju, ili nosaju neke igračkice u šetnje..

u svakom slučaju, zaključih, najčešće se kupuju još jedna kolica..pa makar na ova prva potrošili 7000 kuna, ispostavi se da ona zadovoljavaju do nekih godinu i nešt sitno dana..
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.

Zadnje uređivanje katjes : 25.10.2010. at 11:51.
katjes is offline  
Odgovori s citatom