Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 23.03.2012., 10:32   #948
miastenija

Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Po ovome što si opisao, udovi su ti zahvaćeni, žvakanje, a pomalo ustvari cijelo tijelo, jer kažeš da ti se teško nekada ustati iz ležečeg položaja... po meni, rekla bih da si kao ja - zahvaćeno cijelo tijelo. Jedino što mogu reći jeste - ako si okružen ljudima koji te vole, ne bi trebalo biti preteško pomiriti se sa novonastalom situacijom, nadam se da ćeš uspjeti doći do stadija da u svemu uspiješ naći nešto pozitivno. Pišem to, jer sam ja se razboljela u ranom djetinjstvu, trebalo mi je vremena pomiriti se s time, no razlika je dobiti bolest i dijagnozu kao dijete, i kao odrasli čovjek sa vlastitom obitelji. Samo se nadam da ćeš uspijeti brzo se pomiriti sa svime, i sjeti se, ovdje možemo pisati o svemu, bilo veselo, ili izbacivanje ljutnje, frustracija itd. pa ako ti ikada zatreba, samo se raspiši.
Da, antitijela se uvijek moraju provjeriti, svi smo to kad-tad radili.
pozdrav! ajde mi molim te reci kako se ti osjećaš po pitanju bolesti, kako živiš s tim? kako često osjećaš tu slabost? malo mi opiši život s tim, kako se ta prokleta bolest razvija, da li ima pravila ili je od osobe do osobe, kako si počela uzimat terapiju i šta misliš o mestinonu? ne znam njemački niti mogu proguglat prijevod na uputama za lijek tako da ni ne znam šta pijem. trebo sam ići sad u zg na emng, ali sam odgodio jer čekam još one nalaze da mi budu gotovi. lijep pozz i svi mi pišite iskustva na početku da usporedim svoje stanje, hvala ljudi!!!
ivich 37 is offline  
Odgovori s citatom