Pogledaj jedan post
Old 03.10.2013., 14:56   #67
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Meni je motiv 15 dnevnog posta od drkanja osjetiti psihičke i fizičke promjene koje jako dugo nisam osjetio. Vjerovatno bi bilo dovoljno i manje da se jaja potpuno napune. Neću se jebati a iskreno volio bih da ni ne krene polucija već nakon 7 dana.

Jednostavnim riječnikom želim osjetiti život potpuno punih jaja.
Ima dana kad sam bio slobodan, ruzno vrijeme vani, meni dosadno, drkao sam ga doslovno pola dana, pa i više. 7 svršavanja minimum, nisam brojao, možda je i 15 bilo. Znam da je na kraju svega doslovno samo jedna kap potpuno prozirne tekućine izašla. I onda sam rekao "to je valjda dosta napokon" , nakon 10 minuta "rehabilitacije" meni vrag ne bi dao mira i ja bi onako bolnog opet u ruku, logično toj 13-oj drkici je trebalo duže da završi i samo se navlažio glavić kao posljedica svršavanja. I valjda kad je tank bio potpuno prazan više mi se nije ponovila želja za novim drkanjem taj dan. Znam da sam se sam čudio i proklinjao stvari nadajući se da će biti dosta, nakon svakog svršavanja, a ja opet i opet i opet, pola dana, nikako jebeno stati, majkemi...

Hoću reći da je to ovisnost. Primjetio sam da je bar meni kritično drkanje broj 2 ili 3, kako kada, kad te brojke pređem jako teško se uspijem zaustaviti ako imam vremena na raspolaganju.
Ti si fakat šampion. Naspram tebe ja sam beba sa jednom, dvaput dnevno.
Al počelo me živcirat to da dođem sa posla (živim solo) i prvo šta radim idem ga izdrkat na komp. A onda sve ostalo. To me opuštalo, al ne sviđa mi se to u zadnje vrijeme jer sam se navukao. Često bi tu drkicu ponovio još jednom prije spavanja. Ponekad mi se čini da drkam iz dosade i navike, a ne zato što mi baš treba.
Black Dust is offline