Pogledaj jedan post
Old 19.09.2016., 12:10   #1
144 000? javite se Lađaru!

Ako vam je znana geometrija Kovčega Saveza, ako znate tajnu Svetog Grala, ako u vama nema straha od ništavila Plerome i naleta legija Arbaxasa, ako ste dio Trostrukog što se spušta ka Zemlji, ako te upoznali Rohotep - Javite se!

Konačna bitka je započela. Pod obroncima Elohimskih polja, na sve četri Kule, okuplila se sva snaga Novorođenih. Sa nama su legije vrsnih strijelaca na sjeveru (Kula Stražara), Oštrica Lavljeg Mača usmjerena je prema jugu. Istočnu kulu pokriva Meroch i orijentalna legija Sunca. Četri bikova roga okrenuta su prema zapadu. Njih predvodi Amon Reh.

Prvi nalet neprijateljskih snaga očekuje se 33.12.2016. Prema prikupljenim podacima, "konjica" Abraha (Abra-Ha) će u prvom naletu pokušati osvojiti sjever, odnosno Kulu Stražara i neutralizirati strijelce.

Ovo je zadnja i posljednja bitka.

O ovoj bitci ovisi u kojem smjeru će se čovječanstvo kretati sljedečih 273 400 godina.

Ukoliko znate da ste pozvani, molim da mi javite na PM ili u snu.
Ja sam Lađar, u snovima i u drugim stanjima (popularno zvanim "viša stanja") se manifestiram kao čovjek sa licem psa, lisice ili čaglja. Uvijek sam tu.

Također, molim vas sve, da ne spamete ovu temu.
Jer ako bacite i jedan biser pred svinje, slava će vas zaobići!

Margaritas Ante Porcos!
Eston amun her per geron!
Jony79 is offline  
Odgovori s citatom