Pogledaj jedan post
Old 15.06.2017., 00:25   #256
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

jedino moram priznati da mi jedna stvar onda definitivno nije i nikad nece biti jasna.
u nasem slucaju (da sad ne graknu svi ovdje po spisku: rolleyes ti isti kojima je neki rodjendan gubljenje vremena jer je slavljenik "polupoznat" i "nebitan", tog istog slavljenika zovu na svoj rodjendan (u nasem slucaju samo 3 tjedna kasnije) jer onda valjda u roku ta tri tjedna najednom postane "poznat" i "bitan".
to je ovaj mali
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a najteze od svega mi je bilo pustiti ga na rodjendan jednog klinca koji je tako lijepo izignorirao rodjendan mog malog da je to bila milina (tu mamu sam kasnije direktno pitala zasto bar nije javila da nece doci pa mi je samo bahato rekla da im "nije odgovarao termin").
da stvar bude bolja, doticni mali je slavio rodjendan 3 tjedna nakon mojeg, u utorak, od 8 do pol 10 navecer u mcdonaldsu
em sto mi zaista "nije pasao termin", em sto ne podnosim rodjendane u mcdonaldsu. ali uredno sam ga odvela.
iz tvog upisa nisam shvatila da je to njima gubljenje vremena, iil da im je tvoj mali polubitan, nego da im nije pasao termin vaseg slavlja
a imaju valjda pravo pozvati vase dijete na svoj rodjendan
a mozda su se i nadali da necete doci
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom