Pogledaj jedan post
Old 06.07.2017., 19:01   #62
Slušaj,bila sam u potpunoj,ali identicnoj situaciji. Imala sam decka koji je bio kao i tvoj zarucnik. I dogodio se fatalni susret s drugim,koji ne samo da mi je okrenuo glavu za 500 posto, vec i ovo sto se tebi desava. I sta sam napravila? Glupaca ostavila decka radi idiota! Kasnije se pokazao da je sve samo ne normalan. Pogađas sto je dalje bilo? Zarucili smo se prakticki preko noci ( idiot sam bila kakvog nisi vidjela). Da bi moj zarucnik postao moja najgora nocna mora. E sad,zasto tako? Jer u tom zanosu nismo se uopce stigli upoznati. Moj bivsi (ostavljeni) se umalo ubio zbog nas. I pogadas sta onda? Sve mi se vratilo,sve. Popusila sam svjetski, odvratno đubre sam bila. Jer sam bila zaljubljena. Mislila sam da imam svijet pod nogama. Kurac! Moj bivsi je u kratkom roku upoznao svoju danasnju i imaju dijete. Karma je gadna stvar! Kajala sam se i gorko pozalila. No kako to valjda Bog vidi, srela sam divnog covjeka i dobila drugu sansu. Bila bi retardirana da sjebem ovo sto imam.

Pamet u glavu!! Nije vrijedno! Fatalni susreti te iskusavaju. Nemoj poklekuti da nebi prosla kao ja.

Sretno!
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom