Pogledaj jedan post
Old 11.01.2009., 10:56   #18
Pozdrav svima - pozdravljam novi topic i želim vam se pridružiti sa mojim iskustvom- i ja sam promjenom načina prehrane počela skidati kile , pa sam poslije nastavila s UN-kom , ali osnovno princip prehrane koi je Atlantis navela je izvrstan put za trajno skidanje kila - ne nago nego postepeno ali sigurno dolje
Moj doručak je već dugo voće, jogurt sa zobenim i mljevenim lanom- ta kombinacija mi je stalno i više ne jedem ništa drugo ujutro(obično oko 7,20 na poslu)-također ne miješam proteine i ugljikoidrate za ručak-kruh ne jedem za rućak , čak ni sa varivom.-večere su malo problematične kod mene - znam sve što trebam ali ne uspijevam se uvijek držati-volim meso i volim sir(čak i posni)- problem je u jako kasnom lijeganju(oko 1h) pa mi se zasad zalomi nešto dodatno oko 10h- inače sam prije više jela sve od popodneva do noći , a preskakala jutarnju hranu- puno kuham kinesku hranu - u njoj ima puno povrća(bez krumpira) s malo mesa, osnovno sam izbacila suhomesnato(uglavnom) i volim puno razne juhe(koje mi budu i obroci, kad su gušće-toloko od mene za početak- čujemo se ponovno-btw promjenom prehrane ukupno sam skinula dosad 26-28 kg u par godina(od toga UN-kom 12)
3,5djeteta is offline