Pogledaj jedan post
Old 05.01.2008., 10:53   #16
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Meni Mustang baš i nije kvalitetan... jednom sam kupila krem majicu kratkih rukava koja je nakon ručnog pranja sva postala nejednaka... tata je kupio traperice koje su promijenile boju nakon prvog pranja, bratove majice su isto tako nakon prvog pranja sve dobile bijele fleke, a traperice mu se jako brzo poderu... i meni su se jedne njihove poderale, a nosila sam ih stvarno jako rijetko... po meni je Mustang dosta niske kvalitete... ali eto, brat i tata opet tamo kupuju... tata je baš nedavno uzeo tamo par stvari, pa ću baš vidjeti kakve će one biti nakon nekog vremna...

po meni je kvalitetan diesel, benetton i esprit majice u dieselu jesu po 800 kn, ove malo deblje... ali su zato i jako kvalitetne... niti se razvlače niti gube boju
meni je mustang pojam za traper, al ono čisti, bez elastina gluposti čuda. i da nije obojan ni u neku tamnoplavu, ni u crnu il bilo šta. njihove skroz klasične traperice od trapera su skroz izdržljive. ja ih perem po dva puta tjedno na temp 40 i nema problema, a kupila ih krajem ljeta. sigurno i za većinu ostalih firmi za traperice vrijedi isto - za čisti traper moš bit siguran da je ok, al čim se miješa s drugim materijalima, ili ga se boja (pogotovo u crno) - više ništa nije garancija. odjeću u mustanga NE kupujem. prije bi znala nasjesti na neki zanimljiv dezen bla, al to je sve loše. kolko san ja skužila, a već san rekla, kroz više godina odanja po dućanima jasno mi je da se košulja kupuje tamo di se prvenstveno prodaju košulje, a vesta od sto posto vune tamo di se prvenstveno prodaju takve stvari. isto bi traperice uvik kupila prije u mustanga, wranglera, levi'sa nego u npr. mangu ili topshopu(o kojem iman i inače jadno mišljenje). za diesel i replay šta se traperica tiče ne znan jer su malčice iznad moje kupovne moći, iako virujen da su ok. u biti ne znan, al po dizajnu mi se čine bolji od svih ostalih traper brendova gore navedenih.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom