Tema: Zbirna tema Zaštita potrošača
Pogledaj jedan post
Old 24.07.2007., 20:19   #9
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
Koliko se ja sjećam kada je donošen Zakon o zaštiti potrošača to je bila jedna od stavi koja se isticala - da se u roku od 7 dana može dobiti povrat novca, bez objašnjenja zašto vraćaš robu tj. čak ne mora biti neispravna nego jednostavno "ne zadovoljava".

Doduše, u samom zakonu nisam ni ja uspjela to pronaći, ali nisam ga niti iščitala temeljito. .......

Moj savjet ti je dođi, reci, naglasi da prema Zakonu o zaštiti potrošača na to imaš pravo u roku 8 dana. Tjerar po hijerarhijskoj ljestvici do kud treba, dok ne dobiješ pare, ne daj da te jebu. I to je to. Sretno!
Citaj temeljito zakon pa ce ti bit lakse davati savjete. Pravo na povrat novca je moguce samo u slucajevima kupnje "sredstvom daljinske komunikacije" .
Clanak 44. Imas link, pa procitaj.

Znaci, kataloska prodaja, online prodaja, ispunjavanje narudzbenica otisnutim u novinama itd.

Trgovci, ipak, znaju vracati novac i onima koji su robu kupili u ducanu i vidjeli sto kupuju, jer im je to manja gnjavaza nego se danima natjeravati s nezadovoljnom musterijom. Koja, kao, prijeti udrugom za zastitu potrosaca. (netko mozda ne zna da se u takve udruge treba prvo uclaniti i platiti clanarinu, pa tek onda udruga daje savjet).
bbc is offline  
Odgovori s citatom