Pogledaj jedan post
Old 12.08.2010., 11:42   #1024
Quote:
RinaRea kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da si ti drugi tip osobe i kada bi ona htjela/željela/mogla potpuno se otvoriti možda bi ste riješili gro svojih problema.
Ja nisam bila te sreće. Između ostalog kako rusha piše taj dogovor o večernjem sexu on nije mogao razumjeti. Da ne govorim o važnijim problemima.



Iz tog razloga sam u svom postu dobar boldala, jer i moj bivši suprug ga je tako ocijenio, ali ja nisam niti htjela niti mogla pristati na dobar, znala sam da mi treba i da mogu, da zaslužujemo OBOJE bolje od dobro. On je bio zadovoljan s tim i rastali smo se (naravno uz još podosta drugih problema).

A ono što je najluđe u svemu je što je njemu i taj hopa-cupa laku noć bio dobar
i meni je to nekad bilo dobro jer sam mislio da za drugo nisam sposoban. Vjerovao sam da vođenje ljubavi spada u SF . a muško sam, nisam znao za drugu soluciju i nitko mi nikad nije rekao suprotno. shvatio sam da žena zaslužuje nešto više pa sam tome počeo davati više pažnje i značaja. Sex od par minuta sveo se na vođenje ljubavi od sat dva, a u najgorem slučaju pola sata uz njezino krajnje zadovoljstva. i to je trajalo mjesec dana . a onda "nemam potrebu" znaći dok nije valjalo bilo je koliko toliko potrebe a kad sam si dao truda ode sve k vragu. I ja nisam čovijek koji sve prihvača --o dobro je , super... a znam da nije tako

a onaj tvoj potpis---pa nije problem
hapyman is offline  
Odgovori s citatom