Pogledaj jedan post
Old 11.03.2015., 23:11   #16
Quote:
silver_bear kaže: Pogledaj post
Kakva ekologija? Pri radu sa cidokorom je obavezna upotreba rukavica za herbicide i respirator. A ne smiješ tretirati zemljište ako susjed u blizini koristi vodu iz bunara za piće.
Imam ja jedan problem, ako itko zna za rješenje.
Uz ogradu imam brdašce cca 5-10 m širine, kako gdje, a visine do 3-4 m.
Tu mi raste trava nemoguće velika, a užasno ju teško tkositi, budući je uz ogradu odmah brdo, pa je i fleksericom teško jako pokositi.
Pošpricao bi to sa cidokorom, ali mi je problem što uz ogradu u zemlji na dubini od oko pola metra imam perforiranu cijev i iznad nje batudu, pa zemlju, a na kraju te cijevi mi je bazen sa vodom koju koristim i za piti i za zalijevati vrt.
Sad me zanima, ako ja to brdo -travu pošpricam sa cidokorom, koliko će mi to utjecati na kvalitetu vode iz toga bazena za piti, a i za zalijevati bašču, budući se zna da cidokor djeluje putem lista.
Može li cidokor prodrijeti padalinama kroz tu silnu zemlju do moje cijevi- skupljačice vode za taj bazen , pa da se otrujemo pijuči ili uništimo vrt zalijevajuči takvom vodom.
Ima li itko pametan, da mi odgovori na to pitanje.
Približava se prolječe i sad će trava buknuti, pa bi to špricao, ako mi itko može reći smijem li iz tih razloga.

Hvala

Zadnje uređivanje Majstor : 12.03.2015. at 12:12. Reason: Skraćivanje quotanja
kbszeljko is offline  
Odgovori s citatom