Pogledaj jedan post
Old 03.12.2008., 18:08   #6
prije nekih 15tak godina (jebote koliko je proslo) konzumirao sam marihuanu u enormnim kolicinama (desetak jointa dnevno nekad vise nekad manje) i tako barem 5-6 godina. tu i tamo (rijetko) bi pojeo koji exer. zatim sam odselio iz grada u kojem sam do tada zivio i pusenje trave sam prakticirao (u istim kolicinama) uglavnom kad bi se vratio doma. otprilike desetak dana svako dva mjeseca. u novoj sredini sam to izbjegavao jedno vrijeme ali polako mi je i ovdje to postala svakodnevnica. nije dugo proslo poceo sam sve vise eksperimentisati sa "party" drogama. eh tada sam upoznao djevojku u koju sam se zaljubio do usiju koju droge apsolutno nisu zanimale te sam uz nju prestao i ja. nekih pet godina sam bio gotovo potpuno cist. e onda smo se poceli i ona i ja igrati sa exom i speedom dosta intenzivno. nekoliko puta mjesecno nekih godinu dana i prestali smo s tim. bili cisti gotovo potpuno godinu dana. a onda sranje. prije malo vise od dva mjeseca ona me je ostavila. to me satralo potpuno. ono bas dibidus. cijelo to vrijeme sam u nekoj depresiji (neznam kako bi to drukcije nazvao) jakog i konstantnog intenziteta. kako prvog dana tako i danas. naravno posegnuo sam za drogama. sada je u igri i kokain (speed izbjegavam jer tek onda ne mogu ni da spavam ni da jedem a izmraso sam 15 kg u ova dva mjeseca) i to relativno cesto, gotovo sedmicno. bez ikakvih problema gotovo gram ga povucem u par sati. jebiga, malo me izvuce iz ovog sranja u kojem se nalazim.

eto to bi bila neka kao moja ispovjest sto se tice droga (malo i ljubavi). jap u medjuvremenu sam radio (i sada radim dobar posao). zavrsio sam faks (dosta cijenjen) kupio stan ...
sada, dali me je droga zela, ostaje da vidim. fakat, lose se osjecam ali mislim da je mozda sitnim dijelom zbog eksperimentisanja sa drogama a puno vecim zbog nesretne ljubavi.
ZetonXzeton is offline