Pogledaj jedan post
Old 11.02.2010., 23:40   #5
Quote:
being alive kaže: Pogledaj post
ne znam, istina da mozda nekad previse vremena provedem na internetu, ali znam da se ne radi samo o tome.. mogla bih dat komp nekome na tjedan-dva, ali kad mi treba za faks svako malo, a i za ostalo.

ovo s 9 sati ucenja mi i nije toliko nepoznato....meni nije tesko ostati u knjiznici ili doma i uciti, raditi nesto....ali jednostavno ne ide, misli mi lete i postanem zivcana. cak mi se i place samo tako
ja imam volju za prijateljima i druzenjem i super se zabavljam kad smo zajedno, s novim ljudima jos vise, ali cim ostanem sama mi je uzasno...a svaki dan jedva cekam da dodem doma i ne budem okruzena ljudima.
vidim sad da ovo sto sam napisala nema nekog smisla, ali kad je tako
to je sasvim ok,ja sam bjezao 3 godine i od faxa i od svega samo da nebi bio sam konstatno izlazio i nisam mogao zamisliti dan bez izazaka jel kad ostaem sam bilo mi je jako glupo nemogu ti to opisati bojao sam se samoce jednostavno ali kada sam posao sa bivsom djevojkom i sve to sto se desilo nezzz promjelo me u tom pogledu jel ni mi problem biti sam svesti zivot na fax teretanu kao jedine izlaze,sta ti zelim reci uvjek ce ti biti tako dok se nesuocis sa tim natjeraj sebe da se suocis sa samocom i vidis njene dobre strane,postavi se u situaciju da nemas prijatelja i da sve moras sama,
archy11111 is offline  
Odgovori s citatom