Pogledaj jedan post
Old 11.02.2010., 23:59   #6
ne znam koliko to dugo već traje, ali ja mislim da kao što je čovjek u nekom periodu veseo tako je u nekom tužan i bezvoljan, ne možeš uvijek biti sretan...dogodilo se i meni to ljetos, jednostavno nisam htjela izaći iz kuće, moji prijetelji su izludili samnom, čak su me prestali zvati na kave jer su već znali odgovor...no nakon nekoliko tjedana me to prošlo i počela sam opet normalno živjeti i izlaziti...
jednostavno pusti, 'odboluj' to i dobro...reci sama sebi 'ok, sada sam bezvoljna i ne da mi se ništa raditi, ali odobravam sebe, to je sasvim u redu, trenutno se tako osjećam i prihvaćam to. to će proći i poslije ću se osjećati bolje.' barem je meni to pomoglo jer kad sam se stalno mučila s pitanjima 'ajme šta mi se događa, koji vrag, prolupat ću' samo sam se još više ukopavala u sve to...a ako prihvatiš situaciju bit će ti lakše...
a u međuvremenu se koncentriraj na nešto što voliš i želiš, npr. ja sam istraživala sve o americi (vidi se po nicku da ju obožavam, jel ), tražila sam slike new yorka, sumraka ( ), kristen stewart...ispucavaj se po forumu, nađi si nešto što te smiruje...
a na pitanje zašto ti se to sve događa ti ne mogu odgovoriti naravno, to samo ti možeš znati. (iako ja doduše nikad nisam dokučila u čemu je bila stvar )

ma bit ćeš ti bolje, ništa se ne brini
__________________
I live in a world of fantasy, so keep your reality away from me.
TheNYCityBabe is offline  
Odgovori s citatom