Pogledaj jedan post
Old 12.02.2010., 21:21   #11
Quote:
n0ra kaže: Pogledaj post
Meni svi tvoji simptomi zvuče na depresiju. Ne znam da li se radi o sezonskoj potištenosti i koliko to traje ili si duže vrijeme bila izložena stresu pa je to posljedica. Ne znam, progooglaj malo o toj bolesti i ako se prepoznaješ najbitnije je da promptno reagiraš. Meni se to isto desilo prije 2 godine a isto sam omiljena u društvu, uvijek vesela......Potraži pomoć i vjeruj da ćeš uspijeti. Pozdrav
ne radi se o sezonskoj potistenosti...traje godinu dana sigurno, ako ne i vise...naravno da sam preko ljeta skoro pa skroz dobro, ali mislim da je to zato sto sam stalno u pokretu, na putovanjima, novi ljudi, iskustva....

citala sam toliko o tome svemu i ne znam, cak sam pronasla previse simptoma manicne depresije i depresije...ne znam, bas sam zbunjena, pronasla sam se i u opisima anksioznosti i ops komp poremecaja, ali opet se uvjeravam da mi nista nije i da sam mozda samo lijena/nesto tome slicno trenutno i da ce se sve vratiti na svoje mjesto...jer iako imam poteskoce s koncentacijom i nista mi se ne da, grozne probleme sa spavanjem, stalna preispitivanja i razmisljanja o glupostima, umor i slicno....nisam mislila da je preozbiljno jer se i veselim nekim stvarima i ljudima i i dalje se smijem i uzivam u nekim stvarima...
hvala svima na odgovorima mislim da cu skupiti hrabrosti i ovih mjeseci otici na razgovor kod psihologa....

@alexandrinha nemam nista od pretvaranja, ja se ne pretvaram najmjerno...jednostavno ostavljam dojam izrazito sretne i vesele djevojke koja nema nikakakvih briga, a glupo mi je ici okolo i gnjaviti ljude svojim problemima...
being alive is offline  
Odgovori s citatom