Pogledaj jedan post
Old 12.02.2010., 23:19   #13
slicna se stvar dogada i meni!!

samo kaj imam ludnicu na faxu oko jednog ispita, kojeg bezuspjesno polazem vec godinu i pol dana, doslovno! nakon pada prosle godine, tog i jos jednog predmeta - totalno mi je palo raspolozenje, upisala 4., al pogotovo zadnja 2-3 mjeseca, faze kad mi je super, faze kad ne zelim ustat, ono, po par dana, em dugo spavam, em spavam popodne ili sam zivcana i ne izlazim jer znam da bih samo urlala na ljude oko sebe.. iskaljujem to na krivim ljudima i ne znam u biti kaj mi je tocno.. cak i kad izadem van, ne da mi se, kad me frend zvao na pice, rekla sam mu da dode tu u najblizi kvartovski birc jer mi zlo bilo od pomisli da idem negdje medu ljude, visila na netu ili pospremala jer bi me to uspjelo nekako opustiti i skrenuti misli, cim bih pocela uciti, odmah - glava pocne bolit, spava mi se, zlo mi je.. apetit, ne moram ni spominjat kakav je.. a i ovak i onak sam mrsava.. jos zbog tog mojeg stanja, iskaljivanje na totalno krive osobe i onda se cudim!! kad sam medu ljudima, ne znam jel stvarno dobro glumim, dok ne velim kak se osjecam, nitko ne bi rekao..

pripisala sam to nekoj trenutacnoj depresiji, iako ja i depresija, nisam imala pojma kaj to znaci, ali zaista ne znam kako drugacije opisati i nazvati ovo stanje..

a isto tako, totalno sam drustvena osoba, koja voli i izac, zabavit se, upoznat nove ljude... primjetih isto tako da sam postala jaaako verbalno agresivna i prema kome treba i prema ljudima koji to nisu zasluzili, a da ne velim koliko mi je vec puta doslo da nekog tako odalamim... sto mi se isto tako nikad nije dogadalo tj barem bi uvijek sve ostalo na rijecima ako bi me netko toliko i isprovocirao!! da nemam peseka, bila bih 24/7 doma, ovako me ona izvuce iz kuce, malo po kvartu, htjela ne htjela!!

nazalost, zaista ne znam kaj ti savjetovati kad sam i ja sama u toj fazi..
__________________
~~~ Gnothi Seauton - Γνώθι Σεαυτόν ~~~
~~~ Meden Agan - Μηδέν Άγαν ~~~
~~~ Live Hard Ride Easy ~~~
bikers_girl is offline  
Odgovori s citatom