Pogledaj jedan post
Old 07.09.2014., 23:47   #58
Nekidan sam bila na prvom roditeljskom, i između ostalog, bilo je riječi o tome da se bolesna djeca ne šalju u vrtić. Tipa, ako curi nos zelenim šmrkljevima i slično. I sad ja onako razmišljam... to dijete je virus i pokupilo u vrtiću, šta će se postići time što ga se ne dovodi u vrtić (ako nema temeprature, nego samo curi nos)? Ionako je taj virus već u vrtići i oni koji su slabijeg imuniteta će ga pokupiti, ovi jači neće i to je to. Kad dijete voditi, a kad ne voditi u vrtić? Eto moja je (a i ja skupa s njom) pokupila virus dok smo bile na privikavanju (čak su se prvo kod mene počeli pokazivati simptomi, pa tek onda kod nje), i nisam ju vodila jedno jutro jer je imala temperaturu (ostatak dana je bila okej), a onda ju nisam vodila ni sljedeći dan, i utom je došao i vikend. I sad ja razmišlja, jesam li ju trebala voditi ili je bolje ovako? Jer je očigledno da smo virus tu pokupile, i pitanje je vremena kad će se simptomi pokazati na ostaloj djeci. A od istog virusa se ne može bolovati dva puta ili?
Prosvijetlite me
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom