Pogledaj jedan post
Old 26.06.2017., 00:00   #59
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ma nije bas da je nis koristi.
prvo, postoje razne udruge cija su savjetovalista besplatna, a psiholozii/ ili psihoterapeuti strucni.
nije lose da se javis,a isto tako u DZove i bolnice prek uputnice i saznas, mozda nabasas na nekog strucnog i toplog, a mozda i netko od njih zna nekoga, tko je edukant koji radi pod supervizijom, i mozda psihotarpiju radi besplatno., ili za simbolicnu cifru.

besplatna su i savjetovalista pri vjerskim zajednicama.

u svakom slucaju, nece to biti jedan razgovor, to je proces koji ukljucuje puno rada na sebi.
zovi ponovo, ne bih ja bas cekala da ti se netko javi.

vidim da si pisala na drugoj temi, vidi, mozda ti pomogne da i samo pises...i izbacujes osjecaje iz sebe, pogotovo ako to ne mozes doma, s muzem.
meni, ovak na prvu, djelujes izgubljeno i uplaseno
Hoću, hvala, potražit ću jer koliko god ja čekala da se promijenim, nikakvo čudo se ne dešava....moj muž je rekao da ću ja doći i na porod ,a i dalje ću govoriti kako ja to ne želim i da se kajem . Strašno , treba me ubiti.

A osjećam se tako sama , jer on radi vani na terenu i teško mi je , mislim da nitko neće biti tu da mi pomogne . Moja mama je u drugom gradu , muž vani , a njegova obitelj ... pa nisam baš sigurna u njihovu pomoć. Bitno da su plakale od sreće dok sam ja plakala od jada kad sam saznala da sam trudna .

Kad mi je najteže uvijek završim na ovom forumu i svaki put jedno te isto , najradije bih se objesila i završila ovu agoniju
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom