Pogledaj jedan post
Old 23.08.2017., 14:01   #5744
Helou;

evo malo da i ja s vama potipkam.

2014 sam imala spontani, 11tt, samo je krenulo plus su me malo "počistili" kada sam stigla na hitnu nakon što je krvarenje krenulo.

Nedugo, 28.6 sam bila na pregledu da se potvrdi trudnoća nakon kućnog testa; što je i bilo potvrđeno, uredan srčani ritam......6tt + 3

Kroz par dana sam primjetila lagani smečkasti iscjedak i odmah mi je bilo sumnjivo pa sam otišla na hitnu ( moj dok je otišao na GO ) gdje je UZV pokazao da otkucaja više nema ...... počela sam krvariti dan poslije.


I takoc, to prošlo, dobila sam normalno i slijedeću menstruaciju.

A danas odo ka svom doku da vidim što bi bilo potrebno napraviti od kojekakve pretrage. Nerotkinja sam, i to postarija, 36 godina.......

Vidjeti ću šta će on sugerirati od pretraga; napravila bih to pa pokušali še enkrat......


Što se tice same mene i utjecaja događaja; zaista ne mogu reći da su spontani utjecali na mene u smislu da sam potištena bila, da sam se psihički lomila ili štogod........

Mene je to samo pomalo naživciralo samo poradi medicinskog razloga; i još mi dodatno potvrdilo da nije ta trudnoća nimalo sveto ni super stanje.

Čak se kolebam u toj odluci, dali pokušati uopće još jednom ili ne. Zaista mi se neda ni pomisliti da opet prođem kroz to; al ne u smislu psihičke težine već ono, u smislu " jebemti to; samo mi tijelu problem radi "

Možda budem pametnija nakon razgovora sa doktorom.


šteta da ne postoje već i umjetne maternice; pa da može neka sprava umjesto mene odraditi trudnoću i roditi.

Eh da, i veliki pozdrav svima vama........
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom