Pogledaj jedan post
Old 30.09.2012., 13:22   #9
Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Pusti ove penzionere koji su se prilagodili anestetiziranim hot hatchevima prilagođenima današnjem vremenu, ali bolno dosadnima sa turbo motorima najveće snage na ludih 5100 okretaja i debilnim double clutch automatskim mjenjačima.

CTR je auto koji će ti izmamiti osmijeh na lice, to jamčim. OK, 7 generacija CTR je bila bolji auto, više hard core, esencijalan, lagan sa boljim ovjesom. Ali takvih da su u dobrom stanju nema na tržištu previše. 8 generacija je teža, ima jednostavniji ovjes, ali motor i mjenjač su i dalje tu, a ako naletiš na Championship White limitiranu verziju imati ćeš i LSD sa dosta boljim ponašanjem u vožnji. Ostaje odlična unutrašnjost, bez obzira na ove gore žalopojke Hondina mehanička kvaliteta, trajnost (ne brini neće ti trebati pola litre ulja na 1tkm kao u GTI-u) i praktičnost jer auto ima prtljažnik od preko 400 litara. Auto je upotrebiv svakodnevno i ako te volja može se voziti sa 7,5 litara. Problem su jedino kratki prijenosi, tako da na autocesti uvijek moraš računati na dosta buke i visoke okretaje motora.

Ako želiš igračku koja će ti pružiti emocije uzmi CTR. Jedina alternativa je Clio Sport (RS).

Uh, vidim da su ljudi već napisali dio onoga što i ja.
Koji crni Clio, Megane RS to je konkurencija.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline