Pogledaj jedan post
Old 09.01.2013., 13:18   #1857
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
za fiskalnu kasu ti postoji program. prodaje se zajedno sa tabletom. no, koji tablet je u pitanju, ne znam. vidio sam neki dan oglas, ali ne nam gdje. ako ga vidim opet, javit ću ti broj.
št se printera tiče, mislim da bi moglo biti problema zbog drivera.
kyros 3g je ok ako ne misliš raditi ništa kompliciranije. stariji os, 2.3 i 512mb rama. uskoro treba doći prestigio 10" sa 3g-om. cijena bi trebala biti oko 2000-2100kn. dakle nešto skuplje od kyrosa, ali jači hardver i novi os su prednosti. kao i prestigio vs kyros i podrška. tako da bi ti bio bolja kupovina.
inače, ako ti treba _samo_ fiskalna blagajna, onda ti digitron buje radi kase koje izgledaju kao nekadašnji kalkulatori sa trakom i cijena je oko 2500kn. samo ne znam kako su riješili pristup netu. da li se oslanja na nešto već postojeće ili su ugradili modem.
Hmm.. Ne znam. Zato i pitam. Njemu je vec ovih 1500-1600 nategnuto. Ono, staroj bi rekao da ga je kupio za 900 kn tako da..

Brijem da cu mu reci da priceka pa da vidi kako ce se razvijati programi i ponuda po tom pitanju. jer, Kyros 3g pase po dimenzijama i po pitanju toga da ima integrirani 3g, ali ne znam da li ce program za kase na njemu raditi i da li ce pisaci na njemu raditi...
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom