Pogledaj jedan post
Old 24.03.2007., 00:45   #24
I ja bih isto preporučio, temelj je zdrava prehrana i kontinuirana tjelesna aktivnost.

Quote:
asdfgh123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Možda ti ja mogu dati koji savjet. Meni je dijagnosticiran povišeni kolesterol i masna jetra, i doktori su mi prepisali lijekove. Ali mi ne pada napamet da uzimam lijekove, jer mislim da ima drugih načina. Lijekovi su u jednu ruku i otrov, jedno ti navodno liječe ali drugo truju, zato izbjegavaj lijekove koliko god možeš i okreni se prirodnim stvarima, kvalitetnoj prehrani i fizičkoj aktivnosti. Pa ako ti to ne pomigne onda probaj s lijekovima. Ja sam s mora pa koristim dosta maslinovo ulje. Svako jutro natašte popijem jednu žlicu maslinovog ulja. To ti je lijek za sve, ali baš za sve! Pusti kapsule češnjaka i jedi pravi češnjak, to je idealno za skidanje kolesterola. Zatim zacrtaj sebi da moraš piti jabučni ocat, ja popijem 1,5 lit vode pomješanu sa 1 dcl jabučnog octa, svaki dan. Izbaci sve prženo, jedi kuhano i možeš roštilj, puno povrća i voća. Riba mi je na stolu 5 dana u tjednu. Izbaci alkohol. Ja popijem 1 čašu domaćeg crnog vina (moja proizvodnja) na dan i to je dosta, crno vino štiti srce! Izbaci bijeli kruh. Čitam na Internetu da bademi skidaju kolesterol, a orasi ne!? I na kraju, dosta kretanja, dosta fizičke aktivnosti. Treba promijeniti loše navike i sve će doći na svoje. Evo ja se držim toga pa ćemo za dva mjeseca vidjeti rezultat u krvi. Nadam se da sam ti barem malo pomogao.
MiP is offline  
Odgovori s citatom