Pogledaj jedan post
Old 27.04.2010., 23:06   #104
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
ajde se informiraj ovdje. , mislim da će ti više moći pomoći.
Pozdrav svima , ovo je moj prvi upis i registrirao sam se ovdje da iznio svoje iskustvo onima koji su u sličnoj situaciji .
Imao sam problema sa kondilomima i prošao sve moguće terapije dušikom, tekućinom , mehaničkim odstranjivanjem i oni se opet jave i tako mjesecima , užas ,panika......

RJEŠENJE: CONDYLINE 0,5% , po preporuci jedne dermatologinje .
Ima ga za kupiti u Mađarskim apotekama cca 50 kn . Mazati priloženim štapićem 3-4 dana po 2 puta dnevno . Četvrti dan se obično javi crvenilo i koža se oljušti do krvi , ništa strašno , bez panike , nastaviti mazati nekom antibiotskom kremom i za 10 dana ZDRAVO KONDILOMI , barem kod mene je tako bilo .
Nastojati mazati samo kondilom i što manje okolnog tkiva jer će ga tekućina opeći . Nemam Iskustva kao se tekućina ponaša na nježnijim dijelovima splovila .
Higijenu normalno održavati . Pio sam istovremeno i imunal i ehinaceu za poboljšanje imuniteta .
Za bradavice na rukama najbezbolnije rješenje mazati ruke nekoliko puta dnevno kremom za ruke muzača , ima za kupiti u poljoapotekama ,a proizvodi je naka firma iz Siska . Za 15 dana ZDRAVO BRADAVICE , a prije toga sam prošao brdo krioterapija i uvijek se ponovo javljale . Sada ruke mažem i preventivno , jedino tvrdokornije bradavice na dlanovima teže prolaze i potrebno ih je paliti dok im ne dosadi .
Paljenje dušikom nije ništa strašno za one koji prvi put idu , malo pecne i gotovo , zanemariva bol više nelagoda .
stallone is offline  
Odgovori s citatom