Pogledaj jedan post
Old 05.04.2011., 10:18   #17
odlučih se opet malo javiti. primjećujem da mi je zadnjih nekoliko dana za redom opet dobro, da se osjećam kao i prije trudnoće. barem što se tiče mijasteničkih simptoma. valjda se to sad pomalo ustabililo i organizam mi se valjda navikava na toliku količnu hormona. a sutra idem na kontrolu kod neurologice pa ću vam javiti što mi je rekla.
inače, što se tiče same trudnoće, već 3 tjedna mi je stalno muka, svakog dana, po cijele dane (ne znam tko ih je nazvao jutarnjim mučninama). ne znam što bih jela, gotovo sva hrana mi se gadi i sve mi smrdi. njuh mi je toliko izoštren da bih mogla tražiti tartufe parfemi mi pretjerano mirišu, a svaka smrdljiva sitnica mi smrdi kao najgori tvor... no proći će i to, šta se može.
jedem na silu jer znam da moram ( beba bi iz mojih zaliha mogla izvuć samo čvarke, ništa hranjivo ), ali to mi je takva muka za poludit. no to bi trebalo prestati do kraja prvog tromjesečja, a to je meni početkom 5.mj., još samo mjesec dana
i stalno sam na wc-u, čak i noću moram ustati. kažu da je to sve od hormona, a kasnije zato što ti dijete pritišće mjehur. no dobro, to mi je lakše podnijeti nego mučnine
eto, toliko za ovaj put, da ne gnjavim previše čujemo se.
__________________
"I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo, da sam sve druge voleo tamnom stranom srca, štedeći se, učeći se kako ću najbolje voleti nju..."
Eleonor@ is offline  
Odgovori s citatom