Pogledaj jedan post
Old 12.01.2008., 23:35   #100
Quote:
marko27 kaže: Pogledaj post
Da se za odbijanje (pa bila to i treća) autorizacije naplaćuje nekakva naknada je više nego bezobrazluk.
Slažem se!

Po ovdje iznesenim iskustvima izgleda da je do AMEX-a teže doći, te da nakon par neplaćenih računa oduzimaju karticu!

Meni je prija kupila stan, te još imala trista čuda troškova, AMEX-ovi računi su bili veliki pa ih ne bi stigla navrijeme i odjednom platit. Onda bi otišla u banku ili telefonirala, da se dogovori kako će tj. u koliko rata platiti račune.
Naravno da su joj uredno zaračunali zatezne kte, ali joj karticu nisu oduzeli, i danas je koristi. Jedino što joj nisu odobrili ulazak u Membership Rewards program, mislim da je to bilo malo iza situacije s računima.

Kolegi je datum naplate Diners-a par dana prije plaće, tako da kada 5 dana zakasni s plaćanjem, oni mu frknu opomenu i da, uredno je naplate.
Ne znam da je Amex ikad ikome poslao opomenu ako je kasnio 5 dana od dana dospijeća.
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom