Pogledaj jedan post
Old 05.05.2008., 13:12   #37
Quote:
mici123 kaže: Pogledaj post
imam ih sve

1. običnjak živin - najpouzdaniji, treba mu najviše vremena da izmjeri temperaturu

2. digitalni - puno brži od običnog živinog

3. braun-ov za uho - brz, treba nekoliko puta mjeriti da bi se odredila temperatura, treba dosta prakse da se uspije ispravno izmjeriti temperatura. dobili smo ga na poklon, mislim da nije neophodan.

ovaj za uho koristim samo kad mi treba informativno, da li ima ili nema temperaturu. sigurna sam samo ako mjerim živinim ili digitalnim u guzi, ali to je dosta neugodno za dijete pa ih koristim samo kad ima visoku temperaturu.
1. zato u ljekarni kupis rektalni zivon toplomjer,jer on izmjeri temp. za nekoliko sec.

A sto se tice digitalaca......treba samo ispravno drzat toplomjer, mjerit u istom uhu ( jer temp. u oba uha nisu podjednake) i ono najvaznije je to da digitalni nije pouzdan za djecu mladju od godine dana ( neki proizvodjeci kazu ispod 6 mjeseci)

Mi imamo braunov Termoscan i nikad do sad niije izmjerio netocnu temperaturu a priznaju ga i u Zaraznoj i u Klaicevoj
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom