Pogledaj jedan post
Old 26.08.2004., 08:58   #25
Quote:
thalia kaže:
drage moje, ova mala ne poznaje argumente...jedino ako se tuta slucajno nadje u njezinoj blizini i ona nema pelene na sebi onda ce se MOZDA i sjesti na tutu...a mama trci iza nje po cijeli dan (Nr2) i gleda dokle je stiglo, ima li znakova i vec mi8sli da se mi nikada necem uspjeti rijesiti pelena
Svako dijete je razlicito,cvrstih pravila nema ali zamisli samo koliko puta mame trce sa tutom kada djeci i uopce nije nuzda?
Jasno da im bude dosadno ili da cak i postane nadmudrivanje i igra sa mamom.Moja mala sestra je mogla sate i sate presjediti na tuti gledajuci crtane i mislim da je to dozivljavala kao "kaznu"
Osim toga, tuta je po mojem samo zamjena za pelenu u tom smislu da sada umjesto pelene nudimo tute i "odgovornost" jos uvijek ne prebacujemo na njih vec sami vodimo brigu u nadi da cemo "nesto ugrabiti"...
Osobno mislim da djeca danas uglavnom prekasno skidaju pelene.( nerijetko u dobi 3-4 godine, kao sto znam i roditelje ciji sestogodisnjaci nocu imaju pelene a da opravdanog medicinskog razloga nema)
Ne radi se o tome da treba biti "elitni roditelj" vec da ne treba ni potcjenjivati ni svoje dijete. Ono sto je opravdano ocekivati u nekoj dobi -nije puno zahtijevati.
A da probas sa WC-om umjeto sa tutom? Voljela bih da ti gore opisani savjet barem malo pomogne .
Mil@ is offline  
Odgovori s citatom