Pogledaj jedan post
Old 25.08.2009., 09:09   #17
Mislim da nema potrebe kvariti temu sa vrijedjanjima ili sa copy-paste sa drugih stranica, umjesto sto si napravio copy-paste od par stranica, mislim da je bilo dovoljno reci da Srbi kao narod su negirali autenticnost ostalih drzava ili eventualno nacija u predhodnom periodu.

Bilo kako bilo, mislim da Jugoslavija nije "pukla" preko noci i da je postojao odredjeni proces koji je trajao barem meni nepoznato vrijeme. Suludo je sada upirati prstom u Beograd ili neku naciju i reci vi ste krivi..Trebaju mi konkretni argumenti, npr kolega je naveo dobar primjer, negiranje ostalih drzava od strane srpskih intelektualaca kao i vodjene vecine njihovog naroda. To je bio dobar primjer..No bilo je mnogo drugih razloga.

Sem toga glupo je porediti situaciju u Belgiji ili onu u UK sa onom koju je imala Jugoslavija, i sem toga ne slazem se da Belgija danas ima mnogo bolji standard nego ga je Jugoslavija imala krajem 80tih i pocetkom 90tih godina...

Belgijanci rade i imaju skroman zivot, mi smo manje vise slabo radili i bili krajnje neefikasni ali smo imali jako dobar standard, no pitanje je odakle je i kako dolazilo pokrice za tako losu ekonomsku politiku...
Socrates_ is offline