Pogledaj jedan post
Old 14.05.2014., 22:47   #75
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post

inace, ako je tvom djetetu "teta u vjeri" omiljena, onda jbg, ili ju pustaj da joj prica o vjeri, ili ju ispisi iz vrtica.
jer ces joj tek zlo uciniti u trenutku kada svi njeni rpijatelji idu sa omiljenom tetom pjevati o ovcicama, a ona ide sa manje omiljenom pjevati o paji patku
jok
omiljena teta je vrtićka teta. tetu u vjeri još nije ni vidila.
da se ne lažemo. i njima i nama je više nego jasno da kombinacija vjerskog odgoja koje moje djete "neće čuti" u vjerskoj grupi je nemoguće organizirati. ja ne dopuštam da je izvedu vani a s njom unutra oni to neće moći, bar ne u kontinuitetu organizirati.
oni su danas mene pozvali da vide do koje "količine" vjere bi ja dopustila. bome će se iznenaditi sa ostalih troje jer na kraju ispada da sam "liberalna" .
ono što mi se svidilo, ako će to stvarno ispoštivati, da je ravnatelj rekao da će rađe odustati od vjerske grupe nego da se djeca sele u drugu grupu. prema onome što su mi danas rekli, to nije opcija (osim ako ja to sama ne zatražim).
pustit ću ih da vidim što će govoriti nakon ostalih roditelja.
jasno sam im dala do znanja da znam koliko je suglasnih, "suglasnih radi preseljenja" i nesuglasnih, kao i da mi roditelji komuniciramo međusobno.
nadam se da će biti od riječi. prema onome što sam čula za njega, trebao bi biti
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom