Pogledaj jedan post
Old 16.07.2014., 09:09   #44
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
dobio je sad nedavno neku novu društvenu igru, iz Mullera. na polje se stavi dvorac od kartona, igraju div, patuljak, čarobnjak i (mislim) vila.
postoje neke male karte na dijamante i sl.
i nismo u kutiji dobili pravila na hrvatskom
opcija mi je pretipkavati njemački u gugl translate, ili možda netko na formu zna na koju igru mislim i kako se igra (nismo uspjeli naći ni pravila na engleskom)
ajde napiši kako se zove igra. Inače stvarno puno pravila i općenito o igrama ima na BGG (možda je u početku malo nezgodan forum za snalaenje ali se brzo uhvati koncept.
Quote:
Ksenija1982 kaže: Pogledaj post
elly fora igre. Gdje ste ih kupili? Ima ih kod nas?
Osim Spot it,sve ostale imaš za kupitiu muelleru

Za manje, a i one veće klince apsolutno preporučujem još i:
Viva Topo! (odlična igrica i klincima jako zabavna jer su oni igraju kao miševi koji trebaju pokupiti sir a ujedno i bježati od mačke. Nažalost, skupa igra-lijepe, kvalitetne drvene figure, a ima je kupiti u Muelleru)-video
Ribbit - super, super igrica jer se figure ne jedu nego ako se stane na polje na kojem je već neka kornjača onda se zajaše na nju pa se nekada pomiče i cijeli toranj kornjača. Taktike skoro nema, jednostavna igra na sreću. Klinci ju jako vole. Nema kod nas-Ebay ili BBG.- video

A želim kupiti od Habe- dancing eggs- čini mi se zabavna igra za obiteljsku večer. Baca se kockica i onda se s jajima radi prema onome što kockica pokaže- stavi se ispod brade, na ruku.... - video

Inače, evo BBG liste dječjih igara iako se ne mogu dovoljno načuditi da je looping louie na prvom mjestu Imamo igricu, ok je, ali ništa posebno. Klinci ju da igraju i nije mi žao što ju imamo ali da se trebam riješiti neke igre iz kolekcije, vjerojatno bi se prvo ove riješila

Zadnje uređivanje elly : 16.07.2014. at 09:28.
elly is offline  
Odgovori s citatom