Pogledaj jedan post
Old 19.04.2015., 22:26   #73
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
ja i dalje nemam odgovor,iako je ovo što si napisao najbliže od svega.


ja znam što oni donose sa sobom,slažem se s tobom u tom pogledu i ne treba to ponavljati 500 puta na svakoj stranici.


jel ih deportiraju? koliko dugo ostaju? koja je procedura? ima li neki link koji bi potvrdio to?


ovdje se samo piše o tome kakvi su oni,kakva će biti europa i kakvi su političari. to ne vodi nigdje, mene zanima konkretno,crno na bijelo,koja je procedura kad se netko domogne obale?

ja na netu ne mogu naći pod milim bogom ništa.
Azilanti najčešće tvrde da ih politički progone,dok se sve utvrdi i procsesuira prođe dosta vremena.Ako se utvrdi da nije progonjen,ugrožen ide natrag.Jedino tako možeš ostati ako nemaš vizu.

http://www.asylumaid.org.uk/the-asyl...s-made-simple/
Quote:
If someone is at risk of being persecuted in their own country, they may go abroad and ask for asylum in another country. Granting ‘asylum’ means giving someone permission to remain in another country because of that risk of persecution.

In legal terms, a person who has asked for asylum in the UK and is waiting for a decision on that claim is called an asylum seeker. Someone who has received a positive decision on his or her asylum claim is called a refugee.

Although some asylum seekers might enter the UK illegally, once they have applied for asylum they are no longer ‘illegal’. Anyone seeking protection is entitled to stay in the UK while awaiting a decision on their asylum claim.

The right to claim asylum is in international law. Governments are obliged to provide protection to people who meet the criteria for asylum. The UK has signed these international laws and they are part of UK legislation.
Dakle,sve ovisi o brzini donošenja odluke i suda.
Teško da traje manje od mjesec dana.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom