Tema: Ne zelim
Pogledaj jedan post
Old 22.09.2017., 15:17   #23
Quote:
Mrs.Sepsa kaže: Pogledaj post
Zamjerala sam mu to sto ne pokazuje inicijativu kada upadnemo u neku distancu (putavanja,posao, dijete,obaveze..), ali potpuno sam emocionalno otvorena i volim se izraziti, zapravo jasno i glasno izrazavam svoje osjecaje, s vremenom sam naucila afirmativno, objektivno iskazati kako se osjecam i sto zelim. Dugo vremena sam se ponasala djetinjasto i na njegovu pasivnost reagirala ljutnjom, ali naucila sam se disciplini afirmativnog samoizrazavanja i ponosna sam na sebe

U nekim segmentima sam na rubu patologije i tod sam svjesna. To je moja tjeskoba i tajosjecaj nesigurnosti, a takodjer i ljubomora koja me preuzme malo iznad granice normalnog.

Nisam nikakav control freak, ali kad ne osjecam povezanost, dublju, s njim, onda pocinjem umisljati stvari koje ne postoje.
Taj dio me kod mene najvise smeta, ta osjetljivost na nesto sto se ne dogadja. Htjela bih otupiti taj dio mozga, srca, cegavec..

I da, slazem se za razgovore, druzenja, sve je to jako,jako bitno..
I što misliš, u čemu je onda problem?
U njegovoj distanciranosti, ili u ovom boldanom?

Možda ti loše reagiraš na životne probleme, sa previše osjetiljivosti, pa onda to što je on miran, doživljavaš kao da on ne pokazuje (dovoljno) inicijative.
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom