Pogledaj jedan post
Old 09.07.2007., 10:32   #12
Quote:
collie5 kaže: Pogledaj post
Evo i mene u vaš klub...mislim da sam i ja "ponosna" vlasnica ove pityriasis rosea. Traje mi neka 4-5 dana do sada. Na području ispod desne ruke se nalazi. Nije baš onako crveno kao na slici, ali mislim da je to to. Rubovi kružića su nešto crveniji, a unutra svijetliji. Malo me zna svrbiti to, ali ja se ne svrbim...jaka sam...ako sad ne izgleda ružno kako vi pričae da izgleda jel ima nade da ni neće...I zanima me kakvo ej stanje s kupanjem i sunčanjem? Morska voda pomaže ili odmaže?
meni je dermatologica dala neku injekciju i cinilo se da je ona sprijecila daljnje sirenje (bas to jutro kad sam bila narucena kod nje krenulo je prema nogama a na trbuhu su mi pred ocima iskakale nove fleke ). nakon tjedan dana na kontroli je super izgledalo i sad opet ovo .

inace osim ovih "higijenskih" savjeta valjda nema pravog lijeka nego odlazi i dolazi tjednima ili mjesecima

moje je prva dva tjedna izgledalo jako bezazleno, samo par flekica, jedna dosta veca. a sad je tak ruzno da vec razmisljam da cu morat ic kupovat jednodijelni badic ak ne prodje za tri tjedna jer onda idemo na more - puno su sitnije ali ih je tona.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom